Przedszkole "Grzybek" zaprasza!

Niepubliczne Przedszkole "Grzybek" w Sokołowie to wspaniałe miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. To właśnie u nas znajdą Państwo wykwalifikowaną kadrę, zapewniającą dzieciom doskonałą opiekę oraz wszechstronny rozwój.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktualności

Stowarzyszenie "Szansa", Rada Sołecka i szkoła wspólnie zgłosiły do budżetu obywatelskiego projekt budowy placu zabaw przy szkole w Grzybowie. Jesteśmy wśród wielu innych projektów. To mieszkańcy Gminy Września zadecydują, który zostanie zrealizowany. Od 1. do 15. sierpnia będzie można głosować na nasz plac zabaw. Zachęcamy do głosowania wszystkie pełnoletnie osoby. "Wieści z Ratusza" podają harmonogram głosowania. Szczegóły wkrótce.

UWAGA!
Dyrektor Przedszkola Niepublicznego "Grzybek" w Sokołowie informuje, że w dniach 2 - 13.02.2015 r. trwają zapisy dzieci do oddziału rocznego obowiązkowego przygotowania przedszkolnego na rok szkolny 2015/2016.

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz śledzenia wydarzeń z życia przedszkola!

UWAGA!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Olgierda Brzeskiego w Grzybowie oraz Przedszkola Grzybek w Kleparzu i Sokołowie informuje, że
od 13 stycznia do 10 lutego trwają zapisy dzieci do:
PRZEDSZKOLA W KLEPARZU
PRZEDSZKOLA W SOKOŁOWIE
1 KLASY W GRZYBOWIE
1 KLASY W SOKOŁOWIE

Informacje dodatkowe pod nr tel. 061 4362 840,

Dzieci z roczników:
2009 - podlegają obowiązkowi rocznego przygotowania przedszkolnego
2008 - urodzone w okresie od dnia 1 lipca 2008 r. do dnia 31 grudnia 2008 r.- podlegają obowiązkowi rocznego przygotowania przedszkolnego lub mogą podjąć naukę w klasie I
2008- urodzone w okresie od 1 stycznia 2008 r. do 30 czerwca 2008 r. muszą podjąć naukę w klasie I

Wnioski do pobrania w sekretariacie szkoły w Grzybowie oraz w Przedszkolu w Sokołowie. ZAPRASZAMY!

ZARZĄD WIEJSKIEGO STOWARZYSZENIA EDUKACYJNO - KULTURALNO - TURYSTYCZNEGO "SZANSA" WRAZ Z DYREKTOREM ZESPOŁU SZKÓŁ SPOŁECZNYCH W GRZYBOWIE MA ZASZCZYT ZAPROSIĆ PAŃSTWA WRAZ Z DZIEĆMI NA UROCZYSTOŚĆ OTWARCIA NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA "GRZYBEK" W SOKOŁOWIE, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 30 LISTOPADA 2013 R. O GODZ. 11.00 W SOKOŁOWIE.

Nasze przedszkole bierze udział w konkursie na najpopularniejsze przedszkole. Konkurs ogłoszony został przez serwis internetowy www.jajunior.pl Głosować można codziennie, przez cały okres trwania konkursu, do czego bardzo gorąco zachęcamy!
Aby oddać głos wystarczy klinąć w poniższy banner oraz przycisk "PLUS+" w naszym zgłoszeniu.

Poza głosami oddanymi tradycyjnie, możliwe jest jednorazowe oddanie głosu z konta na Facebooku. Aby zagłosować w ten sposób wystarczy kliknąć "Lubię to" w zgłoszeniu naszego przedszkola.
Z góry dziękujemy za każdy oddany głos!

Zakręćmy sie razem dla Kuby.

Dołączyliśmy do akcji zbierania nakrętek dla Kuby Balcerzaka, aby pomóc mu w kosztownej rehabilitacji.
Wszelkiego rodzaju nakrętki można przynosić do naszego przedszkola.
TO NIC NIE KOSZTUJE A MOŻEMY TAK DUŻO!

SZANOWNI PAŃSTWO!

Zapraszamy na spotkanie dotyczące otwarcia Przedszkola Grzybek w Sokołowie.
Zebranie odbędzie się 25 października w godz. od 18.00 do 19.00 w przedszkolu.
Ze względów organizacyjnych prosimy o przybycie na spotkanie bez dzieci.

Dziękujemy

Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice!!! Ogłaszamy konkurs plastyczny pod hasłem "Pomysł dobry mamy - nazwę grupy wybieramy"

Przedszkole Grzybek się nazywamy, jednak dotychczas nazw grup nie mamy,
więc o pomoc do Was się zwracamy i do udziału w konkursie na nazwę grup zapraszamy!!!

Szczegóły konkursu w regulaminie.

DROGIE DZIECI!
SZANOWNI RODZICE!

Z radością informujemy, że dnia 28.10.2013r. rozpoczyna funkcjonowanie Przedszkole Grzybek w Sokołowie.

Przypominamy o godzinach otwarcia placówki: 6.30-15.30

Prosimy o wyposażenie dzieci w rzeczy z wyprawki.

Informacje dodatkowe pod numerem telefonu 514930754 oraz na stronie www.szkola.grzybowo.org w zakładce Przedszkole Sokołowo.

Dyrektor Przedszkola mgr Mariola Zalepa
Nauczycielki oraz Personel Pomocniczy