Przedszkole "Grzybek" zaprasza!

Niepubliczne Przedszkole "Grzybek" w Sokołowie to wspaniałe miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. To właśnie u nas znajdą Państwo wykwalifikowaną kadrę, zapewniającą dzieciom doskonałą opiekę oraz wszechstronny rozwój.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktualności

Witamy w nowym roku przedszkolnym. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz śledzenia wydarzeń z życia przedszkola!

UWAGA!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Olgierda Brzeskiego w Grzybowie oraz Przedszkola Grzybek w Kleparzu i Sokołowie informuje, że
od 13 stycznia do 10 lutego trwają zapisy dzieci do:
PRZEDSZKOLA W KLEPARZU
PRZEDSZKOLA W SOKOŁOWIE
1 KLASY W GRZYBOWIE
1 KLASY W SOKOŁOWIE

Informacje dodatkowe pod nr tel. 061 4362 840,

Dzieci z roczników:
2009 - podlegają obowiązkowi rocznego przygotowania przedszkolnego
2008 - urodzone w okresie od dnia 1 lipca 2008 r. do dnia 31 grudnia 2008 r.- podlegają obowiązkowi rocznego przygotowania przedszkolnego lub mogą podjąć naukę w klasie I
2008- urodzone w okresie od 1 stycznia 2008 r. do 30 czerwca 2008 r. muszą podjąć naukę w klasie I

Wnioski do pobrania w sekretariacie szkoły w Grzybowie oraz w Przedszkolu w Sokołowie. ZAPRASZAMY!

ZARZĄD WIEJSKIEGO STOWARZYSZENIA EDUKACYJNO - KULTURALNO - TURYSTYCZNEGO "SZANSA" WRAZ Z DYREKTOREM ZESPOŁU SZKÓŁ SPOŁECZNYCH W GRZYBOWIE MA ZASZCZYT ZAPROSIĆ PAŃSTWA WRAZ Z DZIEĆMI NA UROCZYSTOŚĆ OTWARCIA NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA "GRZYBEK" W SOKOŁOWIE, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 30 LISTOPADA 2013 R. O GODZ. 11.00 W SOKOŁOWIE.

Nasze przedszkole bierze udział w konkursie na najpopularniejsze przedszkole. Konkurs ogłoszony został przez serwis internetowy www.jajunior.pl Głosować można codziennie, przez cały okres trwania konkursu, do czego bardzo gorąco zachęcamy!
Aby oddać głos wystarczy klinąć w poniższy banner oraz przycisk "PLUS+" w naszym zgłoszeniu.

Poza głosami oddanymi tradycyjnie, możliwe jest jednorazowe oddanie głosu z konta na Facebooku. Aby zagłosować w ten sposób wystarczy kliknąć "Lubię to" w zgłoszeniu naszego przedszkola.
Z góry dziękujemy za każdy oddany głos!

Zakręćmy sie razem dla Kuby.

Dołączyliśmy do akcji zbierania nakrętek dla Kuby Balcerzaka, aby pomóc mu w kosztownej rehabilitacji.
Wszelkiego rodzaju nakrętki można przynosić do naszego przedszkola.
TO NIC NIE KOSZTUJE A MOŻEMY TAK DUŻO!

SZANOWNI PAŃSTWO!

Zapraszamy na spotkanie dotyczące otwarcia Przedszkola Grzybek w Sokołowie.
Zebranie odbędzie się 25 października w godz. od 18.00 do 19.00 w przedszkolu.
Ze względów organizacyjnych prosimy o przybycie na spotkanie bez dzieci.

Dziękujemy

Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice!!! Ogłaszamy konkurs plastyczny pod hasłem "Pomysł dobry mamy - nazwę grupy wybieramy"

Przedszkole Grzybek się nazywamy, jednak dotychczas nazw grup nie mamy,
więc o pomoc do Was się zwracamy i do udziału w konkursie na nazwę grup zapraszamy!!!

Szczegóły konkursu w regulaminie.

DROGIE DZIECI!
SZANOWNI RODZICE!

Z radością informujemy, że dnia 28.10.2013r. rozpoczyna funkcjonowanie Przedszkole Grzybek w Sokołowie.

Przypominamy o godzinach otwarcia placówki: 6.30-15.30

Prosimy o wyposażenie dzieci w rzeczy z wyprawki.

Informacje dodatkowe pod numerem telefonu 514930754 oraz na stronie www.szkola.grzybowo.org w zakładce Przedszkole Sokołowo.

Dyrektor Przedszkola mgr Mariola Zalepa
Nauczycielki oraz Personel Pomocniczy